çocuklara özel dans kursu kozyatağı

ÇOCUKLAR İÇİN DANS KURSU

Son dönemde evlilik törenlerine farklı bir soluk kazandırmak isteyen çiftler, geleneksel düğün dansını özel bir koreografiyle yapmayı tercih ediyor ve misafirlerine hoş bir sürpriz hazırlıyor.Çiftlerin tercih edebileceği türlerin sayısının fazla olması ise karar verme sürecini bir o kadar zorlaştırıyor. Ancak en çok tercih edilen dans türleri vals ve tangodur.

DÜĞÜN DANSI TÜRLERİ

Burada önemli olan seçim yapmaktır. Örneğin çiftimiz sırf popüler olduğu için o türü seçmemelidir. Tercih yaparken farklı kriterlerde göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, dans geçmişi, düğüne kalan süre, gelinlik, düğünün yapılacağı yer vb.

Evlenecek olan çiftler, kursumuza gelerek hem streslerini azaltmış oluyor hem de yeni bir kültürle tanışmanın heyecanını yaşıyorlar. Kendilerine uygun türü araştırırken karakterlerinin bir anlamda analizini yapıyorlar ve daha önce hiç görmedikleri özelliklerini keşfediyorlar. Törene eğlenceli bir başlangıç yapmak ise işin en keyifli ve heyecanlı yanı. Bugünün sizin için ne kadar özel olduğunu biliyoruz. Ve ilk dansınızı en mükemmel anıya dönüştürmek için Nonstop Dans Akademi’nin uzman eğitmen kadrosu olarak buradayız.

Nonstop Akademi ile düğün dansınıza ilk adımı atarak; aşkınızı hiç konuşmadan anlatabilirsiniz.Konuklarınıza özel bir gösteri hazırlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşayabilir ve unutulmaz bir an kazanabilirsiniz. Yıllar sonra bile muhteşem dansınızla anılılabilirsiniz. Hazırlık sürecinde birbirinizi daha yakından tanıyıp ve ortak zevklerinizi geliştirebilirsiniz. Beden dilinizi geliştirebilirsiniz. Düğün dansının bir çok türü vardır. Bunlar bazıları:

DÜĞÜN DANSI TANGO

Popüler türlerden biri olarak kabul edilen tango, çiftlerin en favori tercihlerinden biridir. Etkileyici bakışlar ve vurucu figürler mükemmel müziği ile birleşince tören benzersiz bir atmosfere dönüşmektedir. Müzik seçeneklerinde de birbirinden farklı isimler öne çıkar. Hangisini seçerseniz seçin harika bir koreografiye imza atacağınızdan emin olabilirsiniz.

DÜĞÜN DANSI VALS

Asaletin dansı olarak anılan vals, gelin ve damatlara en çok yakışan türlerden biridir. Şayet organizasyon saray konseptiyle hazırlanmışsa başka seçeneklerle zaman bile kaybetmeyebilirsiniz. Artık kendinizi dimdik bir duruşa hazırlayabilirsiniz. Romantik bakışlarınızdan ise performans sırasında asla vazgeçmeyin!

DÜĞÜN DANSI SALSA

Romantik müzikleri bırakıp evlilik töreninizi coşkulu bir performansla başlatmaya ne dersiniz? İşte salsa tam da size göre… Eğlenceli müzikler, kıvrak figürler, muzip duruşlar sergileyerek tüm konuklarınıza bu coşkuyu yaşatabilirsiniz.

DÜĞÜN DANSI RUMBA

Salon performansları arasında yer alan rumba, tüm dünyayı etkileyen türlerden biridir. Figürlerindeki çeşitlilik ise çiftlerin ideal bir koreografi oluşturmasına yardımcı olur. Müzik seçimi içinde popüler bir seçenek göz kırpar, Guantanamera… Ritimleri ise adeta kalp atışlarını andırır.

NonStop Dans Akademi - Salsa Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Kizomba Dans Kursu, Ortanyal Dans Kursu, Hip-Hop Dans kursu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi bütün sosyal medya kanallarımızdan ve Whatsapp Destek Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek

İletişim

Kozyatağı Mah. Bayar Cad. Şakacı Sok. No:40/1
Kozyatağı – Kadıköy
+90 216 380 70 76

+90 530 661 24 31
© Copyright 2019. All Rights Reserved.